Menü
Sepet
Üye Girişi
Email :
Şifreniz :
    Yeni Üyelik
    Şifremi Unuttum
Sayfalar
Döviz Kurları
USD : 8,355
EURO : 10,029
Marka Ara
Hızlı Marka Arama
Haber Listesi
Email :
Adınız :
Medikal Ürünler - Steteskop
Littmann Classic III Stetoskop
Kategori : Steteskop
Marka : Littmann
Stok Kodu : LITTMANN-CLASSIC-III
Ürün Adı : Littmann Classic III Stetoskop
Garanti Süresi : 60
KDV : % 8
Toplam Fiyat : Fiyat Sorunuz.
Para Puan : 51655
Güncelleme Tarihi : 23.10.2015 17:50:11
Seçenek :
     

  Kargo Ne kadar?
  Kargo :
  Kargo Bedeli :
Ürün BilgisiÜrün VideoÜrün YorumlarıBenzer Ürünler Taksit Seçenekleri Önerileriniz

Littmann Classic III Stetoskopu

3M™ Littmann® Classic III™ stetoskopu, genel fiziksel kontrol sırasında sıradışı performansıyla, yüksek akustik hassasiyeti sunar. İkili ayarlanabilir diyaframı ve güncellenmiş tasarımıyla temizliği ve bakımı kolaydır.

Littmann Classic III Steteskopunun Faydaları:

  • Çift taraflı göğüs parçası: Hem yetişkin hem de pediyatrik ayarlanabilir diyaframlı.

  • Tek parça ayarlanabilir diyafram kolaylıkla takılabilir ve düzgün bir yüzeye sahip olduğundan temizlemesi kolaydır.

  • Pediyatrik taraf, tek parça diyafram üşütmeyen bir kenarla değiştirildiğinde geleneksel açık bir çana dönüşür.

  • Yeni jenerasyon hortum cilt yağlarına ve alkole karşı geliştirilmiş direnciyle daha uzun kullanım ömrü sağlamaktadır; daha az leke tutar.

  • Küçük ayarlanabilir diyagram pediyatrik, küçük veya zayıf hastalar ve şahdamarla ilgili uygulamalar için kullanılır.

  • Paslanmaz çelikten göğüs parçası kesin ölçüde estetik olarak memnuniyet verici daha az açılı bir şekle sahiptir.Gövdede açık yan göstergesi özelliği mevcuttur.

  • Kulağa iyi oturan zeytinler, konforlu akustik kapama ve konforlu uyum sağlayan yumuşak , düzgün bir yüzeye sahiptir.

  • Beş-yıl garanti

 

3M™ Littmann® Classic III™ Stetoskopu milyonlarca tıbbi profesyonele yardımcı, en son sürüm stetoskoptur. Classic III stetoskop sıradışı performansa sahip yüksek akustik hassasiyetine ek olarak çok yönlü olan çift taraflı ayarlanabilir diyaframlı göğüs parçası sağlar. Classic III stetoskop, öğrenciler ve tıbbi profesyoneller tarafından tanımlamak, dinlemek, ve kalp, ciğer ve diğer vücut seslerini fiziksel inceleme, hasta takibi ve tanı koyma amacıyla kullanılır.

Ayarlanabilir diyafram teknolojisi—bir 3M buluşu—klinik personelinin göğüs parçası üzerine uygulanan basıncı basitçe ayarlayarak değişik frekanslı sesleri duymalarını sağlar.Göğüs parçasına hafif bir basınç uygulayarak düşük frekanslı sesler duyulur; daha fazla baskı uygulayarak yüksek frekanslı sesler duyulur. Bu zaman kazandıran özellik sağlık çalışanının hastaya konsantre olmasını sağlarken üşütmeyen diyafram hastaya konfor sağlar.

Baş gerginliği baş ebatına göre kolayca ayarlanabilir ve konfor, kulak tüplerini birbirlerine doğru sıkıştırarak veya ayrıştırarak ayarlanabilir. Kolay kapanan, yumuşak kapamalı zeytinler mükemmel akustik kapama ve konforlu uyumuyla bireysel kulaklara uyar. Zeytinler kulak tüplerinin ucuna sıkıca kapanır ve güvenlik gereği ayırmak için kuvvet uygulamak gerekir.

Esnek yeni jenerasyon hortum bir cep içine sıkıca yerleştirildikten sonra bile şeklini ve esnekliğini korur. Cilt yağları ve alkole karşı geliştirilmiş direnciyle ve lekelere karşı geliştirilmiş direnciyle daha uzun bir stetoskop ömrü sağlar. Yeni jenerasyon hortum doğal plastik lateksten yapılmamıştır. Bu da hassas tıbbi personele ve oun hastalarına fayda sağlar. Ve insan sağlığını ve çevre korumaya katkı olarak yeni jenerasyon hortum phthalate plastizerler içermemektedir.

Classic III stetoskop sürekli aynı kaliteyi sağlama açısından A.B.D.'de üretilmektedir.

Hortum uzunluğu 69 cm

Diyafram çapı: 5,3 cm

Küçük diyafram çapı: 3,3 cm